Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (24 pkt.)
  • 2 .Lechia Gdańsk (22 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (21 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (19 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (17 pkt.)
  • 6 .Cracovia (16 pkt.)
  • 7 .Jagiellonia Białystok (16 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (15 pkt.)

Wrócił po latach. Kibice szykują mu gorące powitanie!

Kamil Grosicki wrócił do Pogoni Szczecin. Wiele wskazuje na to, że w przyszły weekend po raz pierwszy od 14 lat zagra na stadionie przy ulicy Twardowskiego. Kibice Portowców chcą zgotować mu gorące powitanie.

Szczeciński klub przygotował limitowaną edycję okolicznościowych koszulek. Przedstawiają one całującego herb Pogoni Kamila Grosickiego. Pod zdjęciem widnieje natomiast napis "Wychowany na Twardowskiego". - W przedsprzedaży kibice zamówili nieco ponad 250 okolicznościowych t-shirtów. Kolejnych 150 koszulek "Wychowany na Twardowskiego" będzie dostępnych w fanshopach na stadionie w dniu meczu z Cracovią, a więc 18 września. Na pewno będzie to zauważalny motyw na trybunach podczas powrotu Kamila na szczeciński stadion - mówi w rozmowie z Interią Jakub Bohun z biura prasowego Pogoni Szczecin.

Reklama

Pogoń Szczecin. Kamil Grosicki wraca na szczeciński stadion

Kamil Grosicki to wychowanek Pogoni Szczecin. Do klubu trafił już jako 11-letnie dziecko i przechodził kolejne etapy szkolenia. Do pierwszej drużyny awansował w trudnym dla Pogoni czasie, kiedy klubem zarządzał Antoni Ptak. W drużynie byli niemal wyłącznie Brazylijczycy. Grosicki, podobnie jak wielu innych utalentowanych zawodników, musiało szukać szczęścia gdzie indziej. Skrzydłowy przeniósł się w 2007 roku do Legii Warszawa.

Pod koniec sierpnia bieżącego roku Grosicki wrócił natomiast do rodzinnego Szczecina. Pierwszy mecz w nowej-starej drużynie rozegrał tuż przed przerwą na mecze reprezentacji. Pogoń mierzyła się wówczas na wyjeździe z Lechem Poznań. W najbliższą sobotę Grosicki będzie miał natomiast okazję wybiec na murawę stadionu w Szczecinie. 

Jakub Żelepień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje