Reklama

Reklama

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić: Nie widziałem zespołu w takim stanie

- To, jak dzisiaj graliśmy przez 90 minut w piłkę, zasługuje na wielkie uznanie. Rywal był przeciwnikiem niewygodnym, oddał jeden strzał i padł remis - mówił Kosta Runjaić po meczu Pogoni Szczecin z Wartą Poznań.

Trener szczecińskiej Pogoni Kosta Runjaić pojawił się na konferencji prasowej po meczu z Wartą Poznań z bardzo dużym opóźnieniem. Powiedział, że to dlatego, iż bardzo długo rozmawiał po meczu z zespołem. - Nie widziałem jeszcze drużyny w takim stanie. Są rozczarowani i wstrząśnięci tym, co się stało. Bardzo niezadowoleni z wyniku. Ta reakcja, ten brak zadowolenia jest bardzo dobrym znakiem - mówił. Pogoń Szczecin zremisowała z Wartą Poznań 1-1.

Warta Poznań urwała punkt Pogoni Szczecin

Reklama

Jak dodał, Warta Poznań okazała się rywalem, jakiego Pogoń się spodziewała - bardzo niewygodnym. - Przeciwnik oddał jeden strzał i strzelił gola, tak padł remis - mówił Kosta Runjaić. - Mieliśmy przed tym spotkaniem bardzo duże ambicje i prawie dobrze wykonaliśmy zadanie i swoją pracę. Jestem pełen uznania dla tego, jak graliśmy w piłkę przez 90 minut. To zasługuje na szacunek.

Problemem jest to, że portowcy w ostatnich dwóch meczach z Warta Poznań i Stalą Mielec zdobyli tylko punkt. Mimo tego utrzymują się na drugim miejscu w tabeli Ekstraklasy. Trener Runjaić tłumaczył też, że Pogoń marnuje sporo okazji, ale grunt, że je stwarza. - Ich wykorzystywanie to kolejny etap naszego rozwoju - dodał.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL