Reklama

Reklama

Tajny sparing polskiego klubu. Kibice nie wiedzą nawet, o której godzinie się zacznie

Pogoń Szczecin zmierzy się dziś z niemiecką Hansą Rostock. Kluby wspólnie ustaliły jednak, że spotkanie będzie miało tajny charakter.

Pogoń poinformowała przed kilkoma dniami, że rozegra mecz towarzyski na tydzień przed wznowieniem ligi. Do Szczecina przyjedzie Hansa Rostock, czyli klub rywalizujący na co dzień w 2. Bundeslidze.

Pogoń Szczecin - Hansa Rostock

To nie pierwszy przypadek, kiedy Pogoń zamyka swój sparing. Latem zespół zmierzył się na wyjeździe z Dynamem Drezno. Wówczas kibiców nie poinformowano nie tylko o godzinie, ale również miejscu rozegrania meczu ani nawet o rywalu. Tym razem utajniono tylko dokładny czas rozpoczęcia spotkania. Co jednak ciekawe, dziennikarze zostali wtajemniczeni, a nawet zaproszeni na mecz. Obowiązuje jednak embargo informacyjne - jakiekolwiek teksty dotyczące spotkania mogą pojawić się w sieci dopiero po jego zakończeniu.

Reklama

Starcie z Hansą będzie czwartym zimowym sparingiem "Portowców". Podczas obozu w Turcji podopieczni Kosty Runjaica zagrali z FC Zurich (1-1), Zorią Ługańsk (3-1) i Rapidem Wiedeń (2-1).

Jakub Żelepień, Interia 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama