Reklama

Reklama

Reprezentacja kusi ekstraklasowego trenera. Co on na to?

Nie tylko piłkarska reprezentacja Polski szuka obecnie selekcjonera. W podobnej sytuacji jest także grecka federacja.

Piłkarze z Peloponezu nie zakwalifikowali się na czwarty duży turniej z rzędu. Z tego powodu włodarze tamtejszej federacji postanowili poszukać nowego szkoleniowca. W kręgu zainteresowań znajdował się między innymi Marcel Koller, który miał, zdaniem mediów, być jednym z kandydatów na trenera także polskiej kadry.

Kosta Runjaic kandydatem na selekcjonera kadry Grecji

Dziś Mateusz Borek z Kanału Sportowego podał na Twitterze informację, że grecka federacja znalazła kolejnego kandydata. To Kosta Runjaic, który od przeszło czterech lat prowadzi Pogoń Szczecin. "Portowcy" przebywają obecnie na zgrupowaniu w tureckim Belek.

Reklama

Jak przekazał dziennikarz, wysłannicy greckiej federacji wybrali się na miejsce, aby osobiście złożyć Niemcowi propozycję. Szkoleniowiec miałby rozpocząć pracę od lutego. Według informacji Borka, Kosta Runjaic jednak odmówił.

Kontrakt Niemca z Pogonią obowiązuje do 30 czerwca bieżącego roku. W czwartek Runjaic odbył serię spotkań z zarządem klubu, podczas których negocjowano przedłużenie umowy. 

Jakub Żelepień, Interia

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy