Reklama

Reklama

Pogoń Szczecin. Kosta Runjaić będzie współpracował ze sztabem Skorży

Niemiecki trener piłkarzy Pogoni Szczecin Kosta Runjaić postanowił nadal współpracować z tym samym sztabem szkoleniowym, jaki przejął od Macieja Skorży. Jego głównym asystentem nadal będzie Rafał Janas.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Pytanie o to, z kim będzie współpracował prowadząc zespół Pogoni, Runjaić otrzymał już na pierwszej konferencji prasowej 8 listopada. - Wszyscy mamy carte blanche. Musimy się poznać. Do końca roku nie będziemy niczego zmieniali. Myślę, że to jest uczciwe podejście. Jestem człowiekiem, który dużą wagę przykłada do intuicji. Ta mi podpowiedziała, że będzie ok. Mamy zgrany zespół - przyznał.

Reklama

W poniedziałek Runjaić wyjechał na przerwę świąteczną do domu pod Wiesbaden. Dzień wcześniej spotkał się zarówno z zarządem klubu, jak i sztabem trenerskim. Na spotkaniu tym poinformował, że nadal zamierza pracować z tą samą grupą ludzi.

Funkcję drugiego trenera pełnił będzie więc Janas, a asystentami pozostają Edi Andradina oraz Sławomir Rafałowicz (szef banku informacji). Trenerem przygotowania fizycznego jest Rafał Buryta, a szkoleniowcem bramkarzy Boris Pesković.

Jeszcze pod koniec października, na tydzień przed odejściem Skorży, Pogoń zwolniła jego asystenta od przygotowania fizycznego Paolo Terzottiego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy