Reklama

Reklama

Pogoń Szczecin. Klub dementuje informacje PZPN ws. Pawła Cibickiego

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował komunikat, w którym poinformował o zawieszeniu Pawła Cibickiego w prawach zawodnika. Pogoń Szczecin dementuje te informacje "Na te chwilę formalnie piłkarz nie jest zawieszony" twierdzą "Portowcy".

Adam Gilarski, rzecznik dyscyplinarny PZPN, poinformował o tymczasowym zawieszeniu Pawła Cibickiego w meczach piłkarskich oraz wszelkiej aktywności sportowej, w związku ze sprawą karną dotyczącą ustawiania meczów. Dotyczyło to okresu gry zawodnika w rozgrywkach ligi szwedzkiej.

Pogoń Szczecin opublikowała w swoich mediach społecznościowych wyjaśnienie, w którym dementuje informacje wcześniej podane przez PZPN. Cibicki trafił do Pogoni w styczniu minionego roku. Do tej pory wystąpił w 19 meczach "Portowców", w których zdobył trzy bramki i zanotował dwie asysty.

Reklama

"Komunikat jest jedynie informacją o działaniach podjętych przez Szwedzki Związek Piłki Nożnej. Informacje te są błędnie powielane w krajowych mediach. Na ten moment formalnie piłkarz nie jest zawieszony. Polski Związek Piłki Nożnej wciąż analizuje stan prawny" - brzmi komunikat klubu.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

MR


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL