Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (38 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (35 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (33 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (24 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (24 pkt.)

PKO Ekstraklasa. Prezes Pogoni Szczecin chory na COVID-19. Święta spędzi w szpitalu

Jak dowiedziała się Interia, prezes Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek zachorował na COVID-19. Szef trzeciej drużyny Ekstraklasy przebywa w szpitalu, gdzie prawdopodobnie spędzi najbliższe święta.

Grudzień był dla Pogoni Szczecin pasem sukcesów. Zwycięstwa ze Stalą Mielec, Wartą Poznań, Lechem Poznań oraz Zagłębiem Lubin pozwoliły drużynie trenera Kosty Runjaicia awansować na trzecie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Najbliższy miesiąc "Portowcy" spędzą więc na ligowym podium. Świąteczny spokój mąci jednak wiadomość o chorobie sternika szczecińskiego zespołu, prezesa Jarosława Mroczka.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Jak dowiedziała się Interia, szef Pogoni od trzech dni przebywa w szpitalu, gdzie trafił z powodu objawów koronawirusa. Według naszych informacji Mroczek, który w poprzednim sezonie zasiadał także w Radzie Nadzorczej Ekstraklasy S.A., czuje się coraz lepiej, ale w placówce medycznej prawdopodobnie spędzi najbliższe święta. Szpital ma opuścić dopiero pod koniec tygodnia.

Reklama

Pogoń to jedna z najbardziej doświadczonych przez COVID-19 polskich drużyn. Pod koniec września w klubie pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymało 30 osób, w tym 21 piłkarzy. Kilku z nich miało poważne objawy choroby. Zawodnicy do treningów wrócili dopiero po dwutygodniowej kwarantannie.

W tabeli Ekstraklasy Pogoń zajmuje obecnie trzecie miejsce, za Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa.

Sebastian Staszewski, Interia

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl! 

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL