Reklama

Reklama

Najpierw wpadka, a teraz sukces. Polski klub ogłasza

Pogoń Szczecin ogłosiła przedłużenie kontraktu z Kamilem Drygasem. Środkowy pomocnik pozostanie w klubie na co najmniej kolejne dwa sezony.

Z Pogonią Drygas związany jest od lipca 2016 roku. To jeden z niewielu piłkarzy w obecnej kadrze, który zasilił szeregi klubu jeszcze przed erą Kosty Runjaica. Wraz z zespołem zdobył dwa medale mistrzostw Polski, a także reprezentował go na arenie międzynarodowej.

Kamil Drygas przedłużył umowę z Pogonią Szczecin

Umowa Drygasa wygasała 30 czerwca 2022 roku. Rozmowy z piłkarzem toczyły się od dłuższego czasu, ale nie przynosiły efektu. Media informowały również o zainteresowaniu pomocnikiem ze strony Piasta Gliwice.

Po ostatnim meczu sezonu (Pogoń podejmowała Bruk-Bet) wpadkę zaliczył klubowy spiker. W obecności kilku tysięcy kibiców ogłosił, że kontrakt z zawodnikiem został przedłużony. Tłum zareagował euforycznie, a piłkarz był...w szoku. Wówczas rozmowy nie zostały jeszcze bowiem zakończone.

Reklama

Teraz jednak sytuacja się wyklarowała i Drygas złożył podpis pod nową umową. -Wielokrotnie powtarzałem, że w szatni potrzebujemy miksu zawodników doświadczonych i młodych. Kamil, ze swoimi cechami i umiejętnościami, świetnie wpisuje się w tę pierwszą grupę. Dodatkowo jest zawodnikiem emocjonalnie związanym z Pogonią i Szczecinem, jest z nami już od sześciu lat. Przed nim dwa kolejne i życzę mu i wszystkim, by był to najlepszy okres "Drygiego" w "Dumie Pomorza" - powiedział Dariusz Adamczuk, dyrektor sportowy Pogoni. 

Jakub Żelepień, Interia 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL