Reklama

Reklama

Ligowy gwiazdor ma oferty z Włoch. Czy osłabi klub przed pucharami?

Dante Stipica miał dwie oferty z Włoch, ale postanowił kontynuować karierę w Polsce. Takie rewelacje na temat jednego z najlepszych golkiperów w Ekstraklasie przekazał chorwacki portal Dalmacija News.

Stipica zasilił Pogoń Szczecin przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020. Z miejsca stał się czołowym bramkarzem ligi, a także ulubieńcem kibiców "Portowców".

Pogoń Szczecin: Dante Stipica miał oferty z Włoch

Dante Stipica znalazł się na celowniku silniejszych klubów już przed rokiem.  Jak słyszymy, największe zainteresowanie przejawiały zespoły z Serie A. Pogoń zareagowała jednak błyskawicznie i zaproponowała Chorwatowi nową, gwiazdorską umowę. Kontrakt wiąże golkipera z klubem aż do 30 czerwca 2026 roku.

Pomimo tego kluby z Italii nie przestają kusić Stipicy. Jak czytamy w portalu Dalmacija News, tego lata Chorwat dostał dwie konkretne oferty. Obie postanowił jednak odrzucić.

Reklama

- Czuję się tu naprawdę komfortowo, polski futbol jest wysoko ceniony, ma świetną infrastrukturę i uwagę mediów. Czekam na nowy sezon, a zwłaszcza na to, aż Pogoń otworzy cały stadion - powiedział chorwackim dziennikarzom Stipica. 

Jakub Żelepień, Interia 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL