Reklama

Reklama

Kamil Grosicki rozpieszcza kolegę z szatni. Taki prezent za asystę!

Pogoń Szczecin wygrała w niedzielę z Wartą Poznań 2:1, a jedną z bramek (swoją pierwszą w sezonie) zdobył Kamil Grosicki. Przy trafieniu reprezentanta Polski asystę zaliczył Sebastian Kowalczyk. Jak się okazało – była ona wyjątkowo cenna.

Już przed pierwszym gwizdkiem Kowalczyk i Grosicki umówili się bowiem, że jeśli ten pierwszy zaliczy asystę, drugi kupi mu z tej okazji specjalny prezent.

Pogoń Szczecin: Kamil Grosicki zrobił prezent koledze

"Grosik" nie rzucał słów na wiatr. We wtorek (w poniedziałek "Portowcy" mieli wolne) pojawił się w szatni z nowym iPadem Pro dla młodszego kolegi. Kowalczyk pochwalił się prezentem w mediach społecznościowych.

Reklama

Za pomocą emotikonów dał do zrozumienia, że asysta równa się prezentowi. Dodał do tego dopisek "Dzięki mordzia" i oznaczył Kamila Grosickiego.

Pogoń Szczecin wygrała trzy z czterech dotychczasowych meczów ligowych. "Portowcy" ograli Widzewa Łódź 2:1, Jagiellonię Białystok 1:0 i Wartę Poznań 2:1. Przegrali natomiast 1:2 ze Śląskiem Wrocław. W sobotę zmierzą się przed własną publicznością z rewelacją początku sezonu, Wisłą Płock. 

Jakub Żelepień, Interia 

Reklama

Reklama

Reklama