Reklama

Reklama

Grosicki zabrał głos na temat swojej przyszłości! Ważna wiadomość dla kibiców Pogoni

W sierpniu 2021 roku Kamil Grosicki powrócił do Pogoni Szczecin. Za nim udany sezon, w którym „Portowcy” zajęli trzecie miejsce. Czy „Grosik” pozostanie w Szczecinie?

Po ostatnim meczu sezonu (2-2 z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza) doświadczony skrzydłowy zabrał głos na temat swojej przyszłości. - Mam ważny kontrakt i cieszę się, że jestem w Pogoni. W piątek miałem rozmowę z Darkiem Adamczukiem i on o wszystkim wie. Ja bardzo chcę zostać w Szczecinie i zadomowić się - mówił 33-latek.

Pogoń Szczecin: Kamil Grosicki zostaje

Umowa obowiązuje jeszcze przez rok, a klub zagwarantował sobie także możliwość przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. Jeśli Grosicki utrzyma formę z obecnych rozgrywek (9 goli i 6 asyst), wydaje się, że pomimo upływających lat może być dużym wzmocnieniem. - Przychodząc do Pogoni, głośno mówiłem, że chcę z drużyną grać o mistrzostwo. Walczyliśmy, ale w pewnym momencie przegraliśmy ważne spotkania i trudno było później powalczyć. Będziemy pracować, aby w kolejnym sezonie grać o mistrzostwo - zapowiadał reprezentant Polski.

Reklama

Zimą Grosicki wzbudzał zainteresowanie klubów z Francji i Stanów Zjednoczonych. Zdecydował się jednak na pozostanie w Pogoni Szczecin.

W lipcu zespół prowadzony przez trenera Jensa Gustafssona rozpocznie walkę w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. W I rundzie "Portowcy" będą rozstawieni. 

Jakub Żelepień, Interia 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL