Reklama

Reklama

Dwa dni wolnego i powrót do pracy

Piłkarze Pogoni Szczecin rozpoczynają pierwszy z dwóch ostatnich mikrocykli przed inauguracją rundy wiosennej. Mecz z Piastem Gliwice rozegrają 5 lutego.

Ze zgrupowania w tureckim Belek "Portowcy" wrócili w niedzielę. W czasie obozu pracowali intensywnie - niemal codziennie odbywali dwie jednostki treningowe, a do tego w niespełna tydzień rozegrali trzy sparingi. - Jestem zmęczony, ale chyba wszyscy powinni być zmęczeni po zgrupowaniu. Gdyby było inaczej, to mogłoby oznaczać, że nie trenowaliśmy tak, jak powinniśmy. Nogi są ciężkie, głowa też jest trochę zmęczona, ale to był ważny sprawdzian - mówił w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu Benedikt Zech, obrońca Pogoni.

Pogoń Szczecin. Piłkarze wracają do pracy

Sztab szkoleniowy miał podstawy do tego, aby być zadowolonym z pracy wykonanej przez zespół. Kosta Runjaic dał w meczach kontrolnych szansę 29 z 30 powołanych na zgrupowanie zawodnikom.

Reklama

Po powrocie do Szczecina piłkarze dostali dwa dni wolnego. W poniedziałek i wtorek odpoczywali w domach, a dziś znów spotkają się w swoim gronie. O 14:30 rozpoczną trening, który będzie łączoną sesją na boisku i w siłowni. - Teraz czas skupić się na meczu z Piastem. Treningi będą zapewne mniej intensywne, nie będziemy już mieli dwóch jednostek każdego dnia. Będzie trochę czasu na regenerację i odzyskanie świeżości - dodawał austriacki stoper.

W piątek "Portowcy" rozegrają ostatni sparing. Ich rywalem będzie Hansa Rostock, z którą Pogoń rywalizowała także we wrześniu.  

Jakub Żelepień, Interia 

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama