Reklama

Reklama

Czas ważnych wyborów w Pogoni. Piłkarzom kończą się kontrakty

W sobotę Ekstraklasa zakończy sezon 2021/2022. Niemal wszystko jest już przesądzone, a jedyna niewiadoma dotyczy tego, który zespół sięgnie po tytuł wicemistrzowski. W grze pozostają Pogoń Szczecin i Raków Częstochowa.

Ich pojedynek będzie się w ostatniej kolejce toczył korespondencyjnie. Pogoń zagra bowiem u siebie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, a Raków - również przed własną publicznością - z Lechią Gdańsk.

Pogoń Szczecin: Nadchodzi czas kadrowych decyzji

Po ostatnim meczu sezonu w Szczecinie nastanie czas pożegnań i ważnych decyzji kadrowych. Kontrakty kończą się  sześciu piłkarzom, jednak nie każdy z nich musi opuścić Szczecin.

Zacznijmy jednak od tych, których rozstanie z Pogonią wydaje się być przesądzone, choć oficjalnie klub niczego nie ogłosił. To Piotr Parzyszek, Hubert Matynia, Jakub Bursztyn i Igor Łasicki. Żaden z nich nie odegrał w kończącym się sezonie kluczowej roli w zespole. Matynia nie łapał się nawet najczęściej do kadry meczowej.

Reklama

SPRAWDŹ TERMINARZ EKSTRAKLASY TUTAJ

W przypadku Konstantinosa Triantafyllopoulosa klub ma możliwość (i wiele wskazuje na to, że z niej skorzysta) automatycznego przedłużenia kontraktu o rok. Rozmowy trwają natomiast z Kamilem Drygasem, który według medialnych doniesień ma mieć również inne oferty.

ZOBACZ TABELĘ EKSTRAKLASY TUTAJ

Spotkanie z Termaliką będzie także pożegnaniem trenera Kosty Runjaica, który zdecydował się zakończyć swoją przygodę w Szczecinie. 

Jakub Żelepień, Interia 

Reklama

Reklama

Reklama