Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (27 pkt.)
  • 2 .Lechia Gdańsk (22 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (21 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (19 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (17 pkt.)
  • 6 .Radomiak (16 pkt.)
  • 7 .Cracovia (16 pkt.)
  • 8 .Jagiellonia Białystok (16 pkt.)

Robert Podoliński: "Pasy" to kandydat na mistrza Polski

- Znowu przyjeżdżam na Cracovię i znowu przegrywam. „Pasy” to kandydat na mistrza Polski. Mogą powalczyć z Legią i Piastem - powiedział trener Podbeskidzia Bielsko-Biała Robert Podoliński po porażce z Cracovią (1-4).

- Ten mecz pokazał, ile kosztowało nas spotkanie z Legią. Mimo wszystko, wielki szacunek dla mojego zespołu. Było dużo niedokładności ale zrzucam to na kark ciężkiego meczu przeciwko Legii. Cracovii dziękujemy za lekcję - dodał.

- Nasza sytuacja jest dramatyczna. Trzy punkty, kontuzje, strata Kolczaka na trzy mecze - podkreślił trener "Górali".

O Bartlewskim: Sebastian Bartlewski zasługuje na drugą szansę. Każdy młody człowiek popełnia błędy. W zespole rezerw jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem i dlatego wrócił do składu.

Reklama

O kluczowej sytuacji: Sytuacja z obronionym (przez Sandomierskiego - przyp. red.) strzałem głową na początku drugiej połowy mogła być kluczowa. Zdajemy sobie jednak sprawę, że byliśmy słabsi od Cracovii.

O Koheim Kato na lewym skrzydle: Identycznie był ustawiony w meczu z Legią, Kohei z Legią wyglądał rewelacyjnie. Dzisiaj jak cały zespół, wyglądał słabiej.

O Zubasie, czy popełnił błąd przy pierwszym golu?: Ciężko ocenić na gorąco grę Zubasa. Zagrał na normalnym poziomie, nie był najlepszy na boisku, ale nie obwiniałbym go za porażkę.

O metamorfozie Cracovii: Patrzę na grę "Pasów" z przyjemnością. Zmieniła się fantastycznie, bardzo ciężko się gra przeciwko niej. To dla mnie kandydat na mistrza Polski. Przyjemna dla oka, dobra piłka nożna.

Wyniki, terminarz i tabela Ekstraklasy


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje