Reklama

Reklama

  • 1 .Górnik Zabrze (12 pkt.)
  • 2 .Raków Częstochowa (9 pkt.)
  • 3 .Śląsk Wrocław (7 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (7 pkt.)
  • 5 .Zagłębie Lubin (7 pkt.)
  • 6 .Legia Warszawa (6 pkt.)
  • 7 .Lechia Gdańsk (6 pkt.)
  • 8 .Wisła Płock (5 pkt.)

Podbeskidzie. Robert Demjan: Dziwnie to wygląda

Konsternacja w Bielsku-Białej. Nieoczekiwana postawa działaczy Lechii, którzy wycofali swoją skargę do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl-u sprawiła, że poza grupą mistrzowską znajduje się teraz Podbeskidzie. - To dziwne postępowanie. Jeżeli już zdecydowali się na złożenie takiego wniosku, to powinni iść z nim do końca, a nie wycofywać się - nie ma wątpliwości czołowy snajper Podbeskidzia Robert Demjan.

Aktualizowaną tabelę Ekstraklasy znajdziesz TU! Po naciśnięciu tekstu "Wszystko" znajdziesz bilans meczów bezpośrednich między zainteresowanymi zespołami!

Reklama

- Ta informacja spadła na nas, jak grom z jasnego nieba - mówią w bielskim klubie. Po euforii związanej z awansem do grupy mistrzowskiej, co nastąpiło rzutem na taśmę, teraz okazuje się, że "Górali" czeka walka w grupie spadkowej. Po wycofaniu skargi gdańszczan i mając tyle samo punktów co Lechia i Ruch, Podbeskidzie ma najgorszy bilans w bezpośrednich grach z zainteresowanymi, co wypycha ich poza ósemkę. Robert Demjan o wszystkim dowiedział się od Interii. - To już pewna i sprawdzona informacja? - dopytywał słowacki napastnik. 

- W życiu nie miałem do czynienia z taką sytuacją. Nie wiem dlaczego Lechia zdecydowała się na podjęcie takiej decyzji. Skoro już złożyli skargę, to powinni z wszystkim iść do końca, a nie nagle teraz, po trzech dniach, po tym jak mówi o tym cała Polska, nagle odwoływać wszystko. Dziwnie to wygląda - podkreśla Demjan. 

W Bielsku mają słuszne pretensje. - Awans do grupy mistrzowskiej wywalczyliśmy na boisku, walcząc do końca. Teraz ktoś chce nas pozbawić miejsca w czołowej ósemce. To nie fair w stosunku do Podbeskidzia - podkreśla doświadczony zawodnik. 

Michał Zichlarz

Zobacz terminarz grupy mistrzowskiej

Zobacz terminarz grupy spadkowej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje