Reklama

Reklama

Podbeskidzie Bielsko-Biala. Robert Kasperczyk odchodzi z klubu

Robert Kasperczyk nie będzie dalej pełnił funkcji trenera Podbeskidzia-Bielsko Biała. Kontrakt szkoleniowca z klubem wygasa 30 czerwca i nie zostanie przedłużony.

22 grudnia 2020 roku Kasperczyk, po dziewięciu latach przerwy, został trenerem Podbeskidzia. Miał utrzymać zespół w PKO Ekstraklasie, ale nie udało mu się spełnić tej misji.

Podbeskidzie zajęło ostatnie 16. miejsce i w przyszłym sezonie zagra w Fortuna 1. Lidze. W tych rozgrywkach zespół poprowadzi już nowy trener.

Klub z Bielska-Białej poinformował, że umowa Kasperczyka, która wygasa 30 czerwca, nie zostanie przedłużona. Z klubu odchodzi również dyrektor sportowy Jan Nezmar. Prezes Bogdan Kłys, na konferencji prasowej, poinformował, że w miejsce Czecha przyjdzie nowy dyrektor sportowy i on będzie decydował o wyborze nowego trenera.

MP

ReklamaWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama