Reklama

Reklama

Podbeskidzie Bielsko-Biała ma nowego prezesa

Tomasz Mikołajko został nowym prezesem Podbeskidzia Bielsko-Biała - poinformował klub Ekstraklasy na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Mikołajko zastąpił na stanowisku Wojciecha Boreckiego, który po trzech latach pożegnał się z "Góralami".

Powołany dziś prezes Mikołajko w zarządzie klubu zasiadał od 18 stycznia w randze wiceprezesa, wcześniej był dyrektorem marketingu w Piaście Gliwice. Marketingiem zajmował się także w Podbeskidziu, gdzie pracował już w latach 2010-2012.

Podbeskidzie broni się przed spadkiem w tym sezonie. Po 23 kolejkach "Górale" zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową, ale może ich wyprzedzić jeszcze Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" swój mecz w ramach 23. kolejki rozegra w poniedziałek z Górnikiem Łęczna.

Podopieczni Roberta Podolińskiego w sobotę sprawili niespodziankę wygrywając z obrońca tytułu Lechem Poznań 4-1.

Reklama

Wyniki, terminarz i tabela Ekstraklasy


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy