Reklama

Reklama

1. liga piłkarska. Bilet na mecz Podbeskidzia za pomoc bezdomnym zwierzętom

Kibice, którzy przyjdą na mecz pierwszej ligi piłkarskiej Podbeskidzie - Sandecja i wezmą udział w zbiórce rzeczy dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej, otrzymają bilet na jeden z kolejnych spotkań u siebie "Górali" w tym sezonie.

Jak powiedział rzecznik prasowy klubu z Bielska-Białej Marcin Porębski, nie będzie mieć znaczenia, ile rzeczy przyniesie dane osoba.

- Nie zależy to od tego czy ktoś da jedną sztukę np. koca czy więcej rzeczy. Liczymy, że kibice podejdą do akcji z sercem dla zwierząt. Zresztą bilety na nasze mecze są w takiej cenie, że nie sądzę, aby ktoś chciał na tym robić interes - powiedział Porębski.

Dodał, że kibice będą mogli wybrać, na jaki kolejny mecz bielszczan będą mogli wejść dzięki udziałowi w akcji.

Jak poinformowano w komunikacie klubowym, fani najlepiej przysłużą się pokrzywdzonym przez los kotom i psom jeśli przyniosą w niedzielę koce, ręczniki, obroże czy karmę.Wolontariusze będą czekać na kibiców chcących pomóc zwierzętom przy sektorze 14D. Będzie można oddawać rzeczy nie tylko bezpośrednio przed meczem, ale też w trakcie pierwszej połowy oraz przerwy.

Reklama

Porębski liczy, że podczas spotkania z Sandecją na trybunach będzie jeszcze więcej osób niż na meczu z GKS Jastrzębie (5064). Bielszczanie bowiem w rozgrywkach zaplecza Ekstraklasy spisują się dobrze. W tabeli zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 27 punktów. Mają tylko punkt straty do drugiej w tabeli Warty Poznań.Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.40.

 Autor: Rafał Czerkawski


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy