Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (38 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (35 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (33 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (24 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (24 pkt.)

Waldemar Fornalik po meczu Piasta Gliwice z Legią: "Kapitalny wynik"

- Mieliśmy trochę szczęścia, ale na to szczęście zapracowaliśmy. Świetnie się ten mecz oglądało. Drużyna zaprezentowała mądrość i determinację - cieszył się po zwycięskim meczu Waldemar Fornalik, trener Piasta. Gliwiczanie wygrali z Legią 4-1.

Waldemar Fornalik po meczu nie ukrywał zadowolenia. - To był na pewno bardzo dobry mecz, dobrze się go oglądało. Było dużo emocji i dużo bramek. Cieszymy się, że to my je strzelaliśmy - mówił uśmiechnięty trener Piasta. Przyznał, że jego drużyna miała trochę szczęścia, na początku meczu po słupkach strzelał Mahir Emreli. - My jednak na to szczęście zapracowaliśmy. Drużyna zaprezentowała dużo mądrości i dużo determinacji - stwierdził Fornalik.

Alberto Toril: mądrze, instynktownie, pięknie

Trener Piasta podkreślił, że to zwycięstwo przyszło w dobrym momencie. - Nasze ostatnie mecze nie były najlepsze, a teraz wygrywamy. Kapitalny wynik i bardzo dobra gra - powiedział Waldemar Fornalik. Podkreślał, że zmienił się sposób gry i to wyraźnie dobrze wpłynęło na Alberto Torila, bohatera meczu. Hiszpan popisał się hat-trickiem. - Sprowadziliśmy go żeby strzelał gole.  Pierwsza bramka - zachował się bardzo mądrze, druga - uderzył instynktownie, trzecia - uderzył pięknie. Ale nikt w najśmielszych snach nie mógł sobie wymarzyć, że Alberto strzeli Legii trzy bramki - przyznał trener Piasta.

Reklama

Piast Gliwice: świetna zmiana Nikoli Stojiljkovicia

Był także zadowolony ze zmiany serbskiego napastnika Nikoli Stojiljkovicia, który zastąpił Torila. Ten wszedł na kilka ostatnich minut i dobił rywala sprytnie zachowując się przy czwartym golu dla Piasta. - Zastanawialiśmy się przed meczem kogo wystawić w pierwszym składzie: Torila czy Stojiljkovicia.
Okazało się, że podjęliśmy dobrą decyzję, a Nikola dał taką zmianę o której marzy każdy piłkarz - zakończył trener Piasta.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje