Tiago Andre Coelho Lopes piłkarzem Piasta Gliwice

Tiago Andre Coelho Lopes podpisał roczną umowę z Piastem - poinformował klub z Gliwic. Znany jako Rabiola 24-letni portugalski napastnik został wypożyczony ze Sportingu Braga. Po boisku będzie biegał z numerem 11. Gliwiczanie zbroją się tuż przed zamknięciem okienka transferowego. W piątek podpisali umowę z Collinsem Johnem.

Urodzony 25 lipca 1989 roku w Guimaraes Rabiola swoje pierwsze kroki stawiał w Brito SC. W 2006 roku zadebiutował w barwach Vitoria Guimaraes. Kolejnym klubem w którym występował było FC Porto. 

Reklama

Podczas swojej dotychczasowej kariery miał okazję reprezentować również barwy SC Olhanense, CD Aves, CD Feirense i SC Braga. Grywał również w młodzieżowych reprezentacjach Portugalii.

- Jestem tutaj dopiero jeden dzień i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Szczerze mówiąc, to nie oglądałem zbyt dużo meczów Ekstraklasy. Tak naprawdę wszystko tutaj jest dla mnie nowe - stwierdził napastnik tuż po podpisaniu umowy.

- Znam dobrze Andre Micaela z Zawiszy Bydgoszcz. Przed przyjazdem do Gliwic kontaktowałem się z nim. Powiedział, że jest fajnie i zachęcał mnie do gry w Polsce. Wiem, że chcę tutaj grać. Bardzo podoba mi się klub, który jest dobrze zorganizowany. Ponadto jestem przekonany, że przydam się drużynie. Na pewno dam z siebie wszystko, aby grać jak najlepiej - zakończył pełen zapału Rabiola.

Dowiedz się więcej na temat: Piast Gliwice | Ekstraklasa | transfery

Reklama

Reklama

Reklama