Reklama

Reklama

Jakub Świerczok zerwał więzadła

Napastnik Piasta Gliwice Jakub Świerczok przejdzie w najbliższych dniach badania w Niemczech. Podczas poniedziałkowego meczu reprezentacji Polski do lat 21 z Portugalią. zawodnik zerwał więzadła krzyżowe przednie - poinformował klub.

Świerczok wszedł na boisko w 81. minucie za Tomasza Kupisza, a w doliczonym czasie gry  został zmieniony przez Mateusza Matrasa.

Młody piłkarz przyszedł do beniaminka Ekstraklasy latem z niemieckiego 1. FC Kaiserslautern. Zadebiutował w barwach gliwickiego zespołu w meczu trzeciej kolejki z Pogonią Szczecin 31 sierpnia.

Po spotkaniu trener Piasta Marcin Brosz komplementował go mówiąc, że potrafi swoją grą przyciągnąć ludzi na stadion.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy