Reklama

Reklama

Gerard Badia zawodnikiem Piasta Gliwice

24-letni pomocnik Gerard Badía został nowym piłkarzem Piasta Gliwice.

24-letni pomocnik Gerard Badía został nowym piłkarzem Piasta Gliwice.

Po przylocie z dwutygodniowego zgrupowania w Hiszpanii testowany przez sztab trenerski Badía przeszedł pomyślnie badania medyczne i klub zdecydował się na półroczne wypożyczenie zawodnika z opcją przedłużenia z hiszpańskiego zespołu SD Noja, występującego w Segunda Division B.

Badía jest wychowankiem klubu CD Tortosa. W swojej dotychczasowej karierze reprezentował barwy m.in. Realu Murcia B, CF Gava czy CD Guadalajara.

"Jestem szczęśliwy z faktu podpisania umowy. Zawsze chciałem grać w najwyższej klasie rozgrywkowej i w Polsce dostałem szansę gry w ekstraklasie. Mam w sobie bardzo dużo chęci  i zapału do jak najlepszej gry. Jestem przygotowany do występów na sto procent i oczywiście fajnie, że są tutaj w drużynie inni hiszpańscy zawodnicy" - powiedział Badia tuż po złożeniu podpisu, cytowany przez oficjalną internetową stronę Piasta.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama