Reklama

Reklama

Gerard Badia przedłużył kontrakt z Piastem Gliwice

Gerard Badia związał się na dłużej z Piastem Gliwice. Piłkarz przedłużył umowę do 2019 roku.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Poprzedni kontrakt pomocnika obowiązywał do zakończenia obecnego sezonu. Piast zdecydował się jednak na przedłużenie umowy z piłkarzem, który w tym sezonie wyróżnia się na boiskach Ekstraklasy.

- Bardzo się cieszę, że zostaję w Gliwicach, czuję się tutaj jak w domu i przyznam szczerze, że zżyłem się z tym miastem i ludźmi. Gliwicom zawdzięczam wszystko. Kiedy moja kariera była na rozdrożu, odezwał się do mnie Piast, z którym związuję się już kolejną umową. Piast to dla mnie coś więcej niż klub - mówił Badia, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Reklama

Gerard Badia w tym sezonie Lotto Ekstraklasy w 26 spotkaniach zdobył osiem goli i zanotował trzy asysty. Hiszpan w Piaście Gliwice występuje od czerwca 2014 roku. W marcu odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza marca w lidze.

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy