Reklama

Reklama

Atak hakerski na klub Ekstraklasy! Jest komunikat

Zamykający tabelę Ekstraklasy Piast Gliwice padł ofiarą ataku hakerskiego. Jak poinformował klub w specjalnym komunikacie, utracono dostęp do jednego z kanałów społecznościowych.

Piast w obecnym sezonie spisuje się fatalnie. Nie tylko przegrał wszystkie trzy ligowe spotkania (z LegiąZagłębiem i Jagiellonią), ale nie zdołał w nich strzelić choćby jednego gola.

Reklama

Piast Gliwice ofiarą hakerskiego ataku

Jakby tego było mało, zespół padł ofiarą hakerskiego ataku. Utracono dostęp do instagramowego konta drużyny. Jak poinformowano w komunikacie, opublikowanym na stronie internetowej, "Gliwicki Klub Sportowy "Piast" SA do odwołania, nie jest autorem ukazujących się tam treści i nie ponosi za nie odpowiedzialności".

"Trwają czynności wyjaśniające w celu przywrócenia Klubowi dostępu do konta. Po ich zakończeniu i odzyskaniu dostępu do konta Klub poinformuje o tym w odrębnym komunikacie" - dodano.

Poprzedni sezon Ekstraklasy Piast zakończył na bardzo wysokim, piątym miejscu. Do lokaty dającej prawo gry w europejskich pucharach zabrakło mu zaledwie trzech punktów. Od września 2017 roku zespół prowadzi Waldemar Fornalik.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL