Reklama

Reklama

"Banici" przywróceni do kadry

Carlos Costly i Jhoel Herrea zostali przywróceni do kadry pierwszego zespołu PGE GKS Bełchatów.

Carlos Costly i Jhoel Herrea zostali przywróceni do kadry pierwszego zespołu PGE GKS Bełchatów.

Przypomnijmy, że obaj zawodnicy nie przyjechali w terminie ani na pierwszy styczniowy trening drużyny ani badania wydolnościowe oraz mecz kontrolny z SMS Łódź (6:0). W związku z powyższym zostali na tydzień przesunięci do drużyny Młodej Ekstraklasy.

Przed poniedziałkowym treningiem obaj zawodnicy spotkali się na indywidualnych rozmowach z trenerem Ulatowskim. Zarówno Carlo jak i Jhoel wyrazili swoje ubolewanie z związku z zaistniałą sytuacją. Potwierdzili także chęć dalszej gry w zespole.

- Na moją decyzję wpłynęła m.in. postawa obu zawodników podczas zajęć z trenerem Kretkiem w Młodej Ekstraklasie oraz to, co od obu chłopaków usłyszałem. Przywracam ich do drużyny, którą przeprosili za swoje zachowanie i daję im szansę na udowodnienie słów, jakie z ich ust padły. Carlo i Jhoel mają czas do soboty na udowodnienie, że będą silnymi punktami zespołu - powiedział Ulatowski. Wierzę, że ich kolejne Święta już nie będą tak długo trwały - dodał z uśmiechem.

Reklama

Po sobotnich sparingach trener przedstawi listę zawodników na zgrupowanie w Antalyi. Czy znajdą się na niej nazwiska Costly?ego i Herrery zależy tylko od nich.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL