Reklama

Reklama

Papeckys będzie grał w ŁKS-ie

Dyrektor sportowy ŁKS-u Juliusz Kruszankin poinformował we wtorek, że do końca sezonu w zespole z al. Unii będzie występował obrońca Górnika Zabrze Tadas Papeckys.

Dyrektor sportowy ŁKS-u Juliusz Kruszankin  poinformował we wtorek, że do końca sezonu w zespole z al. Unii  będzie występował obrońca Górnika Zabrze Tadas Papeckys.

- Doszliśmy do porozumienia z zawodnikiem i jego klubem. Papeckys do końca sezonu będzie wypożyczony do ŁKS - powiedział Kruszankin.

31-letni Litwin w zespole w Łodzi ma występować na lewej obronie. Nie jest wykluczone, że o miejsce w składzie będzie walczył z grającym w FBK Kowno Tunezyjczykiem Mohamedem Larbi Arouri, który w ub. tygodniu był na testach w ŁKS-ie.

- Trener Wesołowski chciałby mieć na każdej pozycji przynajmniej dwóch równorzędnych zawodników. Dlatego chcemy sprowadzić do nas również Arouriego. W tej chwili trudno jednak powiedzieć, kiedy zakończą się formalności związane z tym transferem - wyjaśnił Kruszankin.

Reklama

Papeckys jest piątym piłkarzem, który w tym sezonie trafił z Górnika Zabrze do ŁKS-u. Latem łodzianie wypożyczyli na rok Adama Marciniaka, Dariusza Stachowiaka i Dawida Jarkę. Zimą z całej trójki zrezygnowali i odesłali zawodników do Zabrza. W drugą stronę podążył natomiast Tomasz Hajto, który po 1,5 roku gry w Górniku wrócił do ŁKS-u.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL