Reklama

Reklama

Wisła Płock - Legia Warszawa. Sa Pinto bezwzględny wobec dziennikarki

- Moi zawodnicy, mój sztab szkoleniowy nie będziemy odpowiadali na pani pytania, dopóki nie będzie pani szanowała klubu, piłkarzy, trenerów – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Płock portugalski trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto.

- Oczywiście, może pani uczestniczyć w  konferencjach prasowych, ale nie będziemy odpowiadać na pytania - oznajmił stanowczo Sa Pinto.

Na tłumaczenie dziennikarki "Przeglądu Sportowego", że zadaje pytania w imieniu kibiców, odpowiedział tylko prowadzący konferencję dziennikarz, który stwierdził, że trener tak czy inaczej zdania nie zmieni.

Portugalczyk był dosyć wstrzemięźliwy z odpowiedziami na pozostałe pytania. Zaznaczył, że nie będzie mówił o plotkach transferowych dotyczących Carlitosa. Według prasowych informacji Hiszpan ma przejść do Major Soccer League. - Carlitos jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu - powiedział Sa Pinto.

Reklama

46-letni szkoleniowiec zapowiedział, że nie zdecydował jeszcze o tym, jaki skład wybiegnie w niedzielę na boisko w Płocku przeciw Wiśle. Nie wie, kto stanie w bramce, ale zastanawia się też nad obsadą innych pozycji. - Kilka tych wątpliwości rozwiążę przed meczem - stwierdził.

Sa Pinto chwalił Wisłę Płock. Wyróżnił kilku zawodników: Ricardinho, Merebaszwiliego, Furmana, Varelę. - Paru piłkarzy wyróżnia się na tle innych. Pamiętam też, że przegraliśmy nasz poprzedni mecz z Wisłą, ale od tego czasu Legia bardzo się zmieniła - mówił trener mistrzów Polski.

Mecz Wisły Płock z Legią odbędzie się w niedzielę 10 lutego. Początek o godz. 18.00.

ok

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Czytaj także:

Kamil Kosowski: Oto priorytet dla klubów Ekstraklasy

Leśnodorski ratuje Wisłę. Wywiad z nim nielegalny!

"Kosa": Dlaczego zabrakło pieniędzy na Kosztala?

Radomski: Ekstraklasie potrzebna jest rewolucja!

Oto 10 najlepszych transferów zimowych w Ekstraklasie!

Śrutwa: Ta liga jest nieobliczalna!

Dlaczego polscy milionerzy trzymają się z daleka od Ekstraklasy?

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy