Reklama

Reklama

Wielki powrót do Legii Warszawa o krok! W środę testy medyczne

Paweł Wszołek jest o krok od powrotu do Legii Warszawa. Skrzydłowy ma się jutro pojawić w stolicy, by przejść testy medyczne. O szczegółach sprawy informuje serwis "Legia.net".

O tym, że skrzydłowy może znów grać w barwach "Wojskowych" informowaliśmy już wczoraj. "Legia Warszawa wciąż oczekuje na pierwszy zimowy transfer. Według informacji Interii mistrz Polski może wkrótce pozyskać Pawła Wszołka" - pisał Sebastian Staszewski, dziennikarz Interii.

Wielki powrót do Legii Warszawa? Sprawa jest już na finiszu

I rzeczywiście - sprawa jest coraz bliżej finalizacji. Według serwisu "Legia.net" zawodnik jutro przyleci do Warszawy. W stolicy ma przejść testy medyczne przed podpisaniem umowy.

Reklama

Wszołek do mistrzów Polski trafi na zasadzie wypożyczenia z Unionu Berlin. Ma ono obowiązywać do końca bieżącego sezonu.

Paweł Wszołek wraca do Polski po nieudanym epizodzie w Unionie Berlin

Tym samym wielki powrót 29-latka na Łazienkowską stanie się faktem. Zawodnik dla Legii grał w latach 2019-2021. W tym czasie wystąpił w 59 meczach. Zdobył w nich 12 goli i zanotował 15 asyst.

"Wojskowych" opuścił latem zeszłego roku i przeniósł się do wspomnianego Unionu. W Berlinie nie łapał się nawet na ławkę rezerwowych. Stąd decyzja Wszołka, by wrócić pod skrzydła trenera Aleksandara Vukovicia.

CZYTAJ TAKŻE: Aleksandar Vuković: Luquinhas zachował się jak chłopak z Bródna

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy