Reklama

Reklama

Wielki klub dementuje transfer z Legii. Wymyślili go kibice na Twitterze

Kibice Legii Warszawa wykazali się bardzo kreatywnym poczuciem humoru. Na Twitterze uwiarygadniali między sobą transfer Lirima Kastratiego do AEK Ateny. Na niby przygotowywaną transakcję za 2 mln euro dali się nabrać greccy dziennikarze. Głos na ten tema zabrał przedstawiciel jednego AEK.

 Wszystko zaczęło się od tego, że dyrektor sportowy Jacek Zieliński stwierdził, że Legia nie ma pieniędzy na nowego napastnika.

- Budżet został zmniejszony. Aby kogoś kupić, musimy najpierw kogoś sprzedać - zapowiedział.

Na Twitetrze Legii szybko wytypowano piłkarza, którego należałoby sprzedać w pierwszej kolejności. Padło na bezproduktywnego, przepłaconego rok temu, Lirima Kastratiego

Reklama

Reprezentanta Kosowa za ponad milion euro z Dinamo Zagrzeb ścigał rok temu poprzednik Zielińskiego, Radosław Kucharski. Jest on teraz dyrektorem sportowym w AEK.

W twitterowych postach po angielsku zaczęto oznaczać grecki klub i pisać, że jest to "ulubiony gracz Kucharskiego". Cena za aktualnego reprezentanta, który jeszcze niedawno miał błyszczeć w lidze chorwackiej, miała być promocyjna. Jedyne 2 mln euro. 

Dwugłowi nie chcą asa Legii

Niemal natychmiast w greckich mediach zaczęły pojawiać się teksty na temat przyszłego transferu 23-letniego skrzydłowego Legii. W końcu głos zabrała osoba z klubu. Zacytował ją portal ekirikas.com.

"AEK utrzymuje, że nie interesuje się, ani nie ma takiego pomysłu, Lirimem Kastratim. Wbrew temu co donosiła polska prasa o skrzydłowym z Kosowa, "Dwugłowi" nie zajmują teraz się sprawą 23-letniego asa Legii. Polacy donosili o propozycji 2 mln euro od AEK dla Legii za piłkarza, którego sprowadził do drużyny Radek Kucharski. "Żółto-czarni" zajmują się teraz wzmacnianiem ataku, a nie innych pozycji" - czytamy cytat z pracownika AEK.

W tym żarcie jest jednak dużo prawdy. Kastrati niezadowolony ze swojej pozycji w Legii zatrudnił podobno nowego menedżera, który ma mu pomóc znaleźć nowy klub. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL