Reklama

Reklama

Vadis Odjidja-Ofoe przedłuży kontrakt z Legią? Gwiazdorskie warunki

Legia Warszawa jest gotowa zrobić wiele, łącznie z propozycją gigantycznych zarobków, aby móc zatrzymać w zespole najlepszego piłkarza Vadisa Odjidję-Ofoe. Zdaniem informatora "Super Expressu" właściciel "Wojskowych" Dariusz Mioduski jest gotowy parafować z Belgiem nowy kontrakt, opiewający na milion euro za sezon.

W pojedynczych meczach, jak chociażby z Cracovią, trener Legii Jacek Magiera z konieczności znajdował sposób, by zastąpić pauzującego za nadmiar żółtych kartek Vadisa Odjidję-Ofoe. Nie jest tajemnicą, że na dłuższą metę szkoleniowiec miałby z tym potężny problem.

Toteż zrozumiałe, że pion sportowy Legii i jej właściciel zrobią wiele, a może i wszystko, by zatrzymać w stołecznym klubie już sprawdzonego zawodnika, grającego w pomocy mistrzów Polski.

Jeśli to się stanie, będziemy świadkami gwiazdorskiego kontraktu w Ekstraklasie, bo aktualna umowa gwarantuje piłkarzowi z Belgii zarobki na poziomie 600 tysięcy euro rocznie. Brak poskąpienia pieniędzy ma zaowocować wielką podwyżką, dotąd niespotykaną w naszej lidze.

Reklama

Według "Super Expressu", który powołuje się na anonimowego informatora, 28-letni Odjidja-Ofoe miałby zarabiać nawet milion euro rocznie.

Belg w tym sezonie strzelił cztery bramki i zapisał na swoim koncie trzynaście asyst, a założenia taktyczne Legii opierają się właśnie na walorach tego gracza.

AG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy