Reklama

Reklama

Urban: To nie była Wisła, która jest w kryzysie

To był mecz, jakiego się spodziewałem - powiedział po meczu z Wisłą Kraków trener Legii Warszawa Jan Urban. - Mogliśmy zremisować - stwierdził nowy szkoleniowiec krakowian Tomasz Kulawik.

- To nie była Wisła, która jest w kryzysie, ale zespół który walczył jak równy z równym. Spodziewałem się tego, ponieważ nastąpiła zmiana trenera - powiedział Urban.

- Efekt nowej miotły przyniósł efekt - dodał trener legionistów.

- Mecz skomplikował nam się po straconym golu, ale cieszy reakcja, jaka wówczas nastąpiła. Wisła bardzo dobrze weszła w mecz i straciliśmy bramkę, co nie powinno się zdarzyć. W drugiej połowie dążyliśmy do zdobycia trzeciego gola, ale nie udało się. Myślę, że spokojnie kontrolowaliśmy wynik spotkania - stwierdził trener Legii.

- Mogliśmy ten mecz zremisować, ponieważ pierwsze 20 minut graliśmy bardzo dobrze i widowiskowo. Niestety po straconej bramce nasza gra wyglądała bardzo nerwowo i efektem tego był drugi stracony gol - powiedział Kulawik.

Reklama

- Wcześniej powiedziałem, że teraz każdy w Wiśle ma czystą kartę. Uważam, że Ivica Iliew i Łukasz Garguła dysponują dużym potencjałem, dlatego przywróciłem ich do pierwszego składu - tłumaczył szkoleniowiec Wisły.

- Teraz musimy poprawić grę, aby być aktywnymi nie tylko przez pierwsze 20 minut, ale przez całe spotkanie - podkreślił Kulawik.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL