Reklama

Reklama

UEFA ukarała Legię za chuligańskie wybryki kibiców

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) nałożyła na Legię Warszawa grzywnę w wysokości 15 tysięcy euro. Kara ma związek z zachowaniem kibiców stołecznej drużyny podczas wyjazdowego spotkania Ligi Europejskiej z Metalurgsem Lipawa rozegranego 19 lipca.

Jak napisano w uzasadnieniu, fani Legii odpalali race i rzucali nimi z trybun w kierunku boiska. Podkreślono także, że nie po raz pierwszy doszło do naruszenia przepisów UEFA przez kibiców warszawskiego zespołu.

W czwartek Legia przegrała rewanżowe spotkanie czwartej rundy kwalifikacyjnej LE z Rosenborgiem 1-2 w Norwegii i nie awansowała do fazy grupowej tych rozgrywek. W pierwszym meczu w Polsce było 1-1.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama