Reklama

Reklama

T-Mobile Ekstraklasa: Legia Warszawa - Widzew Łódź na żywo

Prowadząca w tabeli Legia Warszawa podejmuje Widzew Łódź w meczu 13. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. INTERIA.PL zaprasza na relację na żywo z tego spotkania.

Widzew świetnie rozpoczął rozgrywki ligowe. Po sześciu kolejkach prowadził w tabeli mając za sobą zwycięstwa m.in. z mistrzem Polski (Śląskiem Wrocław 2-1) i wicemistrzem (Ruchem Chorzów 2-0). Po 12. kolejce podopieczni Radosława Mroczkowskiego zajmują dopiero dziewiąte miejsce i do prowadzącej Legii tracą 10 punktów.

"Wydaje się, że zespół z Łodzi nie już tak mocny jak na początku sezonu, kiedy jego wyniki były sporą niespodzianką. Trudno powiedzieć o przyczynach takiej postawy" - powiedział trener Legii Jan Urban.

Szkoleniowiec przyznał, że faworytem piątkowego spotkania jest jego drużyna, która jednak nie może sobie pozwolić na lekceważenie rywala.

Stołeczny zespół przystępuje do spotkania z Widzewem po niedzielnym zwycięstwie w Poznaniu nad Lechem 3-1.

Reklama

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Legia Warszawa - Widzew Łódź!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Wyniki, terminarz i tabela T-Mobile Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama