Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (32 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (32 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (30 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Wisła Płock (23 pkt.)
  • 8 .Piast Gliwice (21 pkt.)

Stanisław Czerczesow, Dariusz Mioduski i szczególna koszulka

Od kilku dni wiadomo, że jednym z gości honorowych wyjazdowego meczu Legii Warszawa ze Spartakiem Moskwa na inaugurację rozgrywek grupowych Ligi Europy będzie trener Stanisław Czerczesow. Były szkoleniowiec obu klubów właśnie spotkał się z prezesem "Wojskowych" Dariuszem Mioduskim, otrzymując sympatyczny upominek. Mecz Spartak - Legia w Lidze Europy o godz. 16.30, transmisja w Viaplay.

Nie jest tajemnicą, że klub z Warszawy ciągle ma szczególne miejsce w sercu Czerczesowa.

Były selekcjoner reprezentacji Rosji przy wielu okazjach pokazywał, że identyfikuje się ze stołeczną drużyną i niewykluczone, że jeszcze kiedyś wróci do Warszawy. Taki scenariusz jest oczekiwany przez wielu kibiców.

Sam Czerczesow też ma snuć takie plany, a dodatkowo wiadomo, że słabość do charyzmatycznego trenera ma obecny właściciel Legii, Dariusz Mioduski.

Przed jutrzejszym meczem (godz. 16:30) na Otkrytije Arenie, którym legioniści rozpoczną grupowe zmagania, doszło do sympatycznego spotkania Czerczesowa z bossem "Wojskowych".

Reklama

Panowie, uśmiechnięci od ucha do ucha, zapozowali do wspólnej fotografii, wspólnie dzierżąc w dłoniach koszulkę klubu.

Na plecach tego szczególnego trykotu znalazło się nazwisko Czerczesowa, a pod nim numer 1. Czy rzeczywiście w niedługim czasie Rosjanin będzie "jedynką" na ławce trenerskiej? Wydaje się, że obie strony musiałyby wypracować daleko posunięty kompromis, wszak zarobki szkoleniowca na poziomie tych w reprezentacji Rosji wydają się być absolutnie poza możliwościami finansowymi jakiegokolwiek klubu w naszym kraju.

Spartak - Legia: transmisja

Mecz Spartak Moskwa - Legia Warszawa w Lidze Europy o godz. 16.30, transmisja w Viaplay, retransmisja w TVP, "na żywo" w Sport.Interia.pl

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje