• 6 .Radomiak (16 pkt.)
  • 7 .Cracovia (16 pkt.)
  • 8 .Jagiellonia Białystok (16 pkt.)

Sparing: Legia – Pogoń Siedlce 2-1

Legia Warszawa pokonała 2-1 (0-1) Pogoń Siedlce w meczu towarzyskim. „Wojskowi” zagrali w rezerwowym składzie, dzień po finale Superpucharu Polski.

Legioniści przystąpili do spotkania w Warszawie w mocno rezerwowym składzie, w stosunku do piątkowego meczu z Lechem Poznań o Superpuchar Polski.

Drużyna Henninga Berga bardzo szybko straciła bramkę. Dla pierwszoligowej Pogoni z Siedlec, już w szóstej minucie trafił pomocnik Dawid Dzięgielewski.

"Wojskowi" wyrównali dopiero po przerwie. W 54. minucie, do bramki gości trafił Marek Saganowski.

Dziesięć minut później samobójcze trafienie zaliczył obrońca siedlczan - Konrad Wrzesiński.

W czwartek Legia, jako wicemistrz Polski oraz triumfator krajowego pucharu przystąpi do walki w eliminacjach Ligi Europejskiej. W Warszawie zagra z rumuńskim FC Botosani.

Legia Warszawa - Pogoń Siedlce 2-1 (0-1)
Bramki: Dawid Dzięgielewski (6.) - Marek Saganowski (54.), Konrad Wrzesiński (64. - sam.)

Legia Warszawa: Arkadiusz Malarz - Bartosz Bereszyński, Bartłomiej Kalinkowski, Mateusz Wieteska, Robert Bartczak - Michał Żyro (81, Jakub Arak), Dominik Furman, Michał Masłowski, Marek Saganowski, Pablo Dyego (86, Tomasz Nawotka) - Aleksandar Prijović.

Pogoń Siedlce: Rafał Misztal - Konrad Wrzesiński (81, Łukasz Wójcik), Rafał Zembrowski, Daniel Dybiec, Daniel Chyła - Dawid Dzięgielewski, Adrian Dziubiński (61, Krystian Wójcik), Marcin Paczkowski (76, Przemysław Rodak), Krzysztof Bodziony (83, Sebastian Krawczyk), Patryk Szymański - Piotr Krawczyk (68, Michał Ogrodnik)