Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (41 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (37 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (35 pkt.)
  • 4 .Radomiak (35 pkt.)
  • 5 .Lechia Gdańsk (33 pkt.)
  • 6 .Wisła Płock (29 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (28 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (28 pkt.)

Skandaliczna oprawa na meczu Legia - Spartak. Kibice klubu jeszcze się z tym afiszują

Kartoniadę aż na dwie trybuny przygotowali kibice Legii na wczorajszym meczu ze Spartakiem Moskwa. Szkoda tylko, że jej przekaz był skandaliczny, a wulgarny napis zobaczyła cała sportowa Polska. Nieznani sprawcy, odpowiedzialni za to dzieło, wydają się być z siebie dumni.

Sympatycy Legii słyną z tego, że umieją przygotować oprawę, o której mówi się jeszcze długo po meczach. Potrafią jednak zrobić to ze smakiem i nieraz udowadniają, że chociaż przekaz bywa mocny, to mieści się w ogólnie przyjętych normach, obyczajowości i kulturze.

Tym razem jednak, mówiąc kolokwialnie, przegięli na całej linii.

Kto zostanie najlepszym sportowcem 2021 roku? - GŁOSUJ TUTAJ!

Reklama


Kartoniada z krzyczącym przez dwie trybuny, na całej ich wysokości, napisem: Jazda z kur***, to rynsztok w najczystszej postaci. Media zdążyły już bardzo dosadnie skomentować to, co stało się wczoraj wieczorem przy Łazienkowskiej.

Legia - Spartak. Na trybunach Legii przekroczono kolejną granicę

Warto zadać sobie pytanie, czy u samych twórców tego patologicznego dzieła, którego nie sposób było ominąć w obrazie transmisji telewizyjnej, nastąpi otrzeźwienie i nastanie chwila refleksji.

Niestety można w to wątpić, przeglądając wpisy w mediach społecznościowych.

- Przed rozpoczęciem meczu Legia Warszawa - Spartak Moskwa kibice stołecznej drużyny zaprezentowali na dwóch trybunach oprawę. Poniżej możecie obejrzeć pierwsze zdjęcia i film z pokazu ultras, przygotowanego przez Nieznanych Sprawców - informuje portal legionisci.com, dołączając pod tymi słowami rzeczone wideo z kartoniadą.

Zobacz TOP 5 bramek i interwencji z Ligi Mistrzów - sprawdź teraz!

Na Twitterze, gdzie legioniści.com mają swoje konto, tak piszą o sobie: "Przez kibiców, dla kibiców - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa". Czy takimi wybrykami przynoszą chlubę swojemu klubowi?

Trudno jednak liczyć na opamiętanie, skoro we wpisie Nieznanych Sprawców na Facebooku można przeczytać to: Dziękujemy Wam za te puchary. Serio, były zaje***. Nie przestajemy jechać z kur***. Legia to my!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje