Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (35 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (32 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (30 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Wisła Płock (23 pkt.)
  • 8 .Piast Gliwice (21 pkt.)

Prezes Legii o zimowych transferach: Możliwy powrót Jędrzejczyka

Prezes Legii Bogusław Leśnodorski zapowiedział, że w zimowym okienku transferowym możliwy jest powrót do warszawskiego klubu Artura Jędrzejczyka, a drużynę może wzmocnić trzech-pięciu nowych zawodników.

- To nie będą gruntowne zmiany. W każdym okienku konsekwentnie będzie odchodziło i przychodziło od trzech do pięciu zawodników. Tak będzie również zimą. Możliwy jest powrót Artura Jędrzejczyka, ale ze szczegółami musimy poczekać do pierwszego stycznia, kiedy otworzy się okienko transferowe. Piłka nożna ma to do siebie, że nawet jeśli wszystko jest dogadane, to potrzebne są podpisy - podkreślił prezes Legii.

W związku z kontuzjami, meczami reprezentacji i karami za żółte kartki w środowym spotkaniu z Chojniczanką Chojnice (4-1) trener Legii Stanisław Czerczesow miał bardzo ograniczone pole manewru przy wybieraniu składu. Po spotkaniu rosyjski szkoleniowiec miał nieco pretensji o termin o tego spotkania.

Reklama

- Nie ma co narzekać, bo w Legii zawsze jest duże natężenie meczów. Oczywiście wolelibyśmy inny termin, ale to nie od nas zależy - zakończył Leśnodorski.

Prezes Legii przyznał, że w najbliższych dniach spotka się z byłym trenerem piłkarzy stołecznego zespołu Henningiem Bergiem, w celu polubownego rozwiązania kontraktu. Na początku października Norwega zastąpił Rosjanin Stanisław Czerczesow.

W styczniu Berg przedłużył umowę z wicemistrzem Polski do końca sezonu 2017/18. Jednak słaba postawa stołecznego z espołu spowodowała, że na początku października Norweg wraz ze swoim sztabem szkoleniowym został odsunięty od prowadzenia drużyny.

- Obecnie zatrudnionych jest dwóch trenerów. Z trenerem Bergiem prowadzimy korespondencję, a w najbliższych dniach spotkamy się. Mam nadzieję, że się dogadamy - przyznał prezes wicemistrzów Polski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje