Reklama

Reklama

Prawnik Emrelego wycofuje się ze swoich słów w specjalnym oświadczeniu

Ania Dincer prawnik Mahira Emrelego, który w poprzednim tygodniu udzielił azerskim mediom kontrowersyjnego wywiadu, wycofuje się z niektórych swoich słów. W tej sprawie wydał specjalne oświadczenie.

Prawnik reprezentanta Azerbejdżanu wycofuje się z najbardziej kontrowersyjnych stwierdzeń, które padły w wywiadzie dla report.az, czyli sugestii, że to Legia mogła stać za napadem kibiców na autokar lub stoją za tym Ormianie.

Wywiad za aprobatą i zachętą klienta

"Chciałbym wyjaśnić nieporozumienia i niejasności związane z moją niedawną działalnością medialną jako prawnika pana Mahira Emrelego. Udzieliłem wywiadu, za aprobatą i zachętą mojego klienta, azerskim i polskim kanałom medialnym. Miało to miejsce w dniach 12-13 stycznia 2022 r. Tematem rozmowy była sprawa aktualnego sporu pomiędzy klubem Legia Warszawa a panem Mahirem Emrelim, w szczególności incydent jaki miał miejsce 12 grudnia 2021 r. w drodze z Płocka do ośrodka treningowego pod Warszawą.

Reklama

Nigdy nie chciałem dać podstaw do tego, że do incydentu z kibicami w autokarze doszło pod kontrolą lub z winy klubu Legia Warszawa. Nie ma na to żadnych dowodów. Nigdy nie oskarżałem też Polaków ani klubu Legia Warszawa o rasizm czy współpracę z przestępcami na co wpływ mieli mieć obywatele ormiańscy.


CZYTAJ TAKŻE: TAM ODEJDZIE MAHIR EMRELI? BĘDZIE BLIŻEJ OJCZYZNY

Niestety moje słowa w tym wywiadzie zostały żle przedstawione,  zniekształcone przez media, co powoduje nieporozumienia i negatywne skojarzenia. Mając polskich przyjaciół i a także klientów, czuję się w obowiązku podać społeczeństwu prawidłowe informacje i wyjaśnić nieporozumienie".

Z poważaniem Anil Dincer / Adwokat


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy