Reklama

Reklama

Patryk Sokołowski nowym piłkarzem Legii Warszawa

Patryk Sokołowski został piłkarzem Legii Warszawa. 27-latek podpisał z klubem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia.

Sokołowski to wychowanek Akademii Legii. Opuścił ją w wieku 19 lat i grał w Olimpii Elbląg, Zniczu Pruszków, Wigrach Suwałki, a ostatnio w Piaście Gliwice.

To właśnie w śląskim klubie zadebiutował w PKO Ekstraklasie. Spędził tam 3,5 roku. W tym czasie rozegrał 95 ligowych meczów i strzelił osiem goli.

Patryk Sokołowski wrócił do Legii

Jego dobra forma została dostrzeżona i wrócił do stolicy. Ponownie związał się z Legią. Podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia.

Sokołowski prawdopodobnie zastąpi Andre Martinsa, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Z kolei w miejsce 27-latka, do Piasta przyszedł Michał Kaput.

MP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama