Reklama

Reklama

Nie zagra z Cracovią, ale miał powód. Piłkarz Legii został ojcem

Legia Warszawa zagra z Cracovią bez Filipa Mladenovicia. Lewy obrońca poleciał do Serbii, żeby być przy narodzinach drugiego syna. Jego piękna zona Zorana zaprezentowała na Instagramie małego Vanję.

Mladenović świetnie rozpoczął sezon. W wygranym 2:0 spotkaniu Legii z Zagłębiem Lubin zaliczył asystę przy golu Pawła Wszołka i był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku. O koncentrację w tym meczu nie było łatwo. Filip myślami był bowiem w Belgradzie, gdzie jego żona Zorana szykowała się do porodu.

Mladenović na początku tygodnia opuścił zespół i dołączył do swojej małżonki. Poród odbył się bez większych problemów w poniedziałek. Zorana wyszła już ze szpitala, a w mediach społecznościowych zaprezentowała nowego członka rodziny - małego Vanję.

Reklama

To drugi syn piłkarza. Obaj urodzili się podczas jego występów w klubach PKO Ekstraklasy. 

Teraz walka o Katar

Starszy synek Mihailo przyszedł na świat wiosną 2019 r., kiedy "Mladen" był piłkarzem Lechii Gdańsk. Już jako legionista Serb został mężem Zorany - ich ślub odbył się 28 maja 2021 r. 

Teraz piłkarz może skoncentrować się na grze. Najbliższe miesiące będą dla niego bardzo ważne. Oprócz walki o mistrzostwo Polski z Legią czeka go bowiem także rywalizacja o miejsce w składzie Serbów na mistrzostwa świata w Katarze. W czerwcu Mladenović świetnie spisał się w ostatnim meczu swojej reprezentacji. W czerwcowym spotkaniu Ligi Narodów ze Słowenią (2:2) legionista zanotował asystę. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL