• 6 .Śląsk Wrocław (4 pkt.)
  • 7 .Lechia Gdańsk (4 pkt.)
  • 8 .Piast Gliwice (3 pkt.)

Mecz Kukesi - Legia. Komunikat Legii w sprawie zajść w Tiranie

Legia Warszawa na swojej oficjalnej stronie wydała komunikat w sprawie przerwanego czwartkowego meczu z FK Kukesi w Tiranie. Arbiter przerwał spotkanie eliminacji Ligi Europejskiej w drugiej połowie przy stanie 2-1 dla Legii, gdy zawodnik warszawian Ondrej Duda został trafiony kamieniem w głowę przez kibiców gospodarzy.

Oto komunikat Legii:

"Legia Warszawa informuje, że w dniu dzisiejszym zostanie wszczęte postępowanie dyscyplinarne Control, Ethics and Discplinary Body UEFA (Komisja Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA) w sprawie wydarzeń związanych z meczem III rundy kwalifikacyjnej UEFA Europa League pomiędzy FK Kukesi a Legią Warszawa w dniu 30 lipca 2015 roku w Tiranie.

Decyzja Control, Ethics and Discplinary Body UEFA w tej sprawie zostanie przekazana Klubowi w najbliższy poniedziałek, 3 sierpnia 2015 roku.

Do czasu otrzymania decyzji Klub nie zawiesza sprzedaży biletów na mecz rewanżowy z FK Kukesi, zaplanowany na czwartek, 6 sierpnia 2015 roku na godz. 21.00".

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | FK Kukesi | Liga Europejska