Reklama

Reklama

Losowanie będą śledzić w internecie

Piłkarze i działacze Legii Warszawa bez większych emocji czekają na wyniki wtorkowego losowania pierwszej rundy eliminacyjnej piłkarskiego Pucharu UEFA. Stołeczny klub zakończył poprzedni sezon jako wicemistrz Polski i zdobywca krajowego pucharu.

Piłkarze i działacze Legii Warszawa bez  większych emocji czekają na wyniki wtorkowego losowania pierwszej  rundy eliminacyjnej piłkarskiego Pucharu UEFA. Stołeczny klub  zakończył poprzedni sezon jako wicemistrz Polski i zdobywca  krajowego pucharu.

Piłkarze przygotowują się do nowego sezonu w Grodzisku Wielkopolskim i skupiają się na treningach, a nie typowaniu potencjalnych rywali. W zgodnej opinii nie może być mowy o braku awansu do kolejnej fazy.

Jak wyjaśnił Paweł Wargenau z biura prasowego, przedstawiciele klubu nie wybierają się na losowanie. Jego przebieg będą śledzić w internecie.

Legia, podobnie jak Lech Poznań, znalazła się w wśród rozstawionych zespołów z Europy Centralnej i Wschodniej. Wśród potencjalnych rywali nie ma potęg piłkarskich - są natomiast zespoły z Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Mołdawii, Gruzji i Kazachstanu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL