Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (2 pkt.)
  • 4. Polska (1 pkt.)

Legioniści wracają do pracy. Pierwszy trening już za nimi

Drużyna Legii Warszawa powróciła po letniej przerwie do treningów. W Legia Training Center stawiło się w poniedziałek rano kilkunastu graczy.

Według oficjalnego klubowego serwisu piłkarze Legii pojawili się w ośrodku w podwarszawskich Książenicach w dobrych humorach. "Nie brakowało żartów, wśród których królowała popularna w piłkarskiej szatni szyderka. Prym wiódł w niej oczywiście Artur Jędrzejczyk, ale dzielnie wtórowali mu także młodsi zawodnicy" - napisano na stronie legia.com.

Legia Warszawa będzie trenować dwa razy dziennie

Pierwsi zawodnicy w centrum treningowym pojawili się ok. 9.00. Zajęcia rozpoczęły się o 11.00, z kolei następny trening zostanie zorganizowany o 17.00. W pierwszym tygodniu przedsezonowych przygotowań drużyna "Wojskowych" na ćwiczeniach spotykać się będzie dwa razy dziennie, w sesjach rannych i popołudniowych.

Reklama

Trójka z rezerw na treningu

Według portalu legionisci.com na pierwszym treningu Legii pojawiło się 16 zawodników - 13 z pola oraz trójka bramkarzy. Wśród piłkarzy trenujących w ośrodku znaleźli się trzej zawodnicy rezerw: Kacper Skwierczyński, Wiktor Kamiński i Bartłomiej Ciepiela.

Legia Warszawa to obecny mistrz Polski. Piłkarze z Łazienkowskiej zakończyli poprzedni sezon Ekstraklasy z 64 punktami na koncie. Było to ich drugie mistrzostwo z rzędu.

Niebawem walka w Ekstraklasie i Lidze Mistrzów

Już 15 czerwca odbędzie się losowanie, w którym piłkarze warszawskiego zespołu poznają swoich pierwszych rywali w eliminacjach Ligi Mistrzów. Mecze pierwszej rundy eliminacji odbędą się 6-7 oraz 13-14 lipca. Legia może trafić m.in. na takie drużyny jak HJK Helsinki, Neftczi Baku czy Maccabi Hajfa.

Z kolei pierwszy mecz w Ekstraklasie Legia może zagrać już 23 lipca. Tego właśnie dnia rozpocznie się nowy sezon w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej.

PaCze

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | Legia Training Center

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje