Reklama

Reklama

Legia Warszawa została ukarana przez UEFA

Komitet Dyscyplinarny UEFA ukarał Legię Warszawa za niezgodne z przepisami zachowanie kibiców podczas meczu wyjazdowego z SV Ried w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej - poinformowano na stronie klubu.

Za użycie przez fanów Legii środków pirotechnicznych klub ma zapłacić karę w wysokości 3 tys. euro.

2 sierpnia piłkarze Legii Warszawa przegrali na wyjeździe z SV Ried 1-2. W rewanżu u siebie wygrali 3-1 i awansowali do kolejnej rundy, gdzie odpadli w dwumeczu z Rosenborgiem Trondheim.

Wcześniej UEFA nałożyła na Legię grzywnę w wysokości 15 tysięcy euro. Kara miała związek z zachowaniem kibiców stołecznej drużyny podczas wyjazdowego spotkania Ligi Europejskiej z Metalurgsem Lipawa rozegranego 19 lipca.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama