Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (24 pkt.)
  • 2 .Lechia Gdańsk (22 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (21 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (19 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (17 pkt.)
  • 6 .Cracovia (16 pkt.)
  • 7 .Jagiellonia Białystok (15 pkt.)
  • 8 .Zagłębie Lubin (15 pkt.)

Legia Warszawa. Złodzieje okradli mieszkanie króla strzelców! Tomáš Pekhart: Jestem w szoku

Według informacji Interii piłkarz Legii Warszawa Tomáš Pekhart stał się ofiarą złodziei. Pod nieobecność króla strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy włamywacze splądrowali jego warszawskie mieszkanie. - Jestem w szoku. Nie czuję się bezpiecznie - mówi Interii Pekhart.

Według informacji Interii piłkarz Legii Warszawa Tomáš Pekhart stał się ofiarą złodziei. Jak udało się nam dowiedzieć, warszawskie mieszkanie króla strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy zostało obrabowane pod jego nieobecność, 4 lub 5 października. Do włamania doszło kiedy czeski napastnik przebywał w Gdańsku, korzystając z wolnych dni, które w trakcie przerwy reprezentacyjnej dał legionistom trener Czesław Michniewicz. 

Król strzelców Ekstraklasy okradziony

Pekhart jest zawodnikiem Legii od lutego 2020 roku. W tym czasie zyskał miano kluczowego piłkarza warszawskiego zespołu. Na swoim koncie ma już dwa tytuły mistrza Polski, koronę króla strzelców Ekstraklasy, a także występ na tegorocznych mistrzostwach Europy. Jednak nawet to nie uchroniło go przed zakusami rabusiów. Jak ustaliliśmy, w ubiegłym tygodniu do jego mieszkania włamali się nieznani sprawcy. Z apartamentu na stołecznych Włochach zniknęły m.in. gotówka, biżuteria, zegarki i markowe torby. Wszystko o znaczniej wartości. 

Reklama

W trakcie włamania piłkarza i jego rodziny nie było w środku. Napastnik Legii - korzystając z przerwy na mecze reprezentacji narodowych - pojechał do Gdańska. Po powrocie czekała go niemiła niespodzianka: splądrowane mieszkanie. Czech powiadomił o wszystkim policję, która od tygodnia prowadzi dochodzenie w sprawie. 

Pekhart dla Interii: Jestem w szoku

O komentarz do naszych informacji zapytaliśmy w środę samego zainteresowanego. Piłkarz Legii przyznał, że jego mieszkanie zostało okradzione. - Mogę to potwierdzić. Jestem w wielkim szoku, moja rodzina także. Nie czujemy się bezpiecznie... Sprawa została zgłoszona policjantom i czekamy teraz na dalszy rozwój wydarzeń - powiedział Interii czeski zawodnik. 

Kiedy mecz Legia Warszawa - Lech Poznań? Gdzie obejrzeć?

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań w ramach 11. kolejki PKO Ekstraklasy zostanie rozegrany już niedzielę o godz. 17:30. Transmisja w Canal+ i TVP Sport. Transmisja internetowa w Sport.Interia.pl. 

Sebastian Staszewski, Interia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama