Reklama

Reklama

Legia Warszawa zagra z gibraltarskim Europa FC w 1. rundzie el. LE

Gibraltarskie Europa FC wyeliminowało w dwumeczu St. Julia z Andory i zmierzy się z Legią Warszawa w 1. rundzie eliminacji Ligi Europy.

Legia zaczyna eliminacje Ligi Europy już od 1. rundy, ale na poznanie swojego rywala musiała czekać dłużej, niż inni. Wszystko dlatego, że w losowaniu trafiła na zwycięzcę rundy przedwstępnej.

W niej gibraltarska Europa FC odrobiła straty z przegranego 2-3 pierwszego spotkania i dzięki wygranej 4-0 w rewanżu, przeszła do kolejnej rundy eliminacji. Drużyna z Andory kończyła rewanżowe spotkanie w dziesiątkę.

Wicemistrzowie Polski pierwsze spotkanie rozegrają 11 lipca na wyjeździe. Rewanż tydzień później w Warszawie.

Reklama

Będzie to pierwsze w historii starcie drużyn z Polski i Gibraltaru w europejskich pucharach.

Liga Europy - pary eliminacyjne i terminarz

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy