Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (38 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (35 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (33 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (24 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (24 pkt.)

Legia Warszawa. Vadis Odjidja-Ofoe przyleciał do Warszawy

Vadis Odjicja-Ofoe zapewnił, że zjawi się dziś w Warszawie, na co naciskał już trener Legii Jacek Magiera. Wieczorem piłkarz rzeczywiście przyleciał do stolicy. Wciąż nie wiadomo, czy największa gwiazda ligi pozostanie w drużynie mistrza Polski.

Legioniści w piątek zakończyli zgrupowanie w Warce, a dziś wznowili treningi na własnych obiektach.

Odjidjy-Ofoe nie było na obozie z zespołem mistrza Polski i wciąż nie jest pewna jego przyszłość w klubie ze stolicy. Zabiega o niego m.in. Olympiakos Pireus.

Dzisiaj na Twitterze piłkarz zapewnił, że jeszcze tego dnia pojawi się w stolicy, choć przegapił poranny lot. - Ale będę w Warszawie później dzisiaj - podkreślił.

28-letni pomocnik rzeczywiście dotarł dziś do Warszawy, ale na rozpoczęty o godzinie 17 trening Legii już nie zdążył.

Reklama

Całym zamieszaniem nie jest zachwycony trener Legii Jacek Magiera. Jak zapewnił, jest w stanie wyobrazić sobie Legię bez Odjidjy-Ofoe, ale chce wiedzieć, na czym stoi.

- Dla mnie najważniejsza informacja na dziś jest taka: czy Vadis Odjidja-Ofoe będzie zawodnikiem Legii, czy też nie. Jeśli będzie, to super, jeżeli nie, to ja muszę to wiedzieć - podkreślał w piątek szkoleniowiec.

- Vadis jest naszym zawodnikiem, ma kontrakt ważny przez rok. Dostał wcześniej zgodzę, aby być dłużej na urlopie ze względu na narodziny dziecka - czas taki, gdzie Vadis powinien być z rodziną. Natomiast ja, chcąc dobrze przygotować drużynę do sezonu, jego do sezonu, nie wyrażam zgody na to, aby był dłużej na urlopie - stanowczo mówił Magiera.

WS

Ekstraklasa: zobacz terminarz sezonu 2017/18!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne