Reklama

Reklama

  • 1 .Legia Warszawa (36 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (35 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (34 pkt.)
  • 4 .Lechia Gdańsk (29 pkt.)
  • 5 .Górnik Zabrze (27 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (25 pkt.)
  • 7 .Lech Poznań (25 pkt.)
  • 8 .Jagiellonia Białystok (25 pkt.)

Legia Warszawa. Thibault Moulin dementuje pogłoski o konflikcie z trenerem

Thibault Moulin zdecydowanie zaprzeczył, jakoby powodem braku gry w ostatnim meczu Legii Warszawa z Wisłą Kraków (1-0) był jego konflikt z nowym trenerem Romeo Jozakiem. Wcześniej taką możliwość dość wyraźnie sugerował dziennikarz Krzysztof Stanowski.

W trzech pierwszych spotkaniach pod wodzą Romeo Jozaka Moulin zagrał od pierwszej do ostatniej minuty, strzelił nawet bramkę w wygranym 1-0 meczu z Cracovią. Po przerwie na reprezentację francuski pomocnik utracił jednak miejsce w wyjściowej jedenastce. Z Lechem Poznań wszedł na 20 minut, z Wisłą - znalazł się poza kadrą meczową.

Według dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego przyczyną takiego stanu rzeczy jest konflikt pomiędzy rozgrywającym a szkoleniowcem. "Napięcie na linii Moulin - Jozak jest na tyle duże, że chłop szybko nie zagra. Co wydaje się dobrą wiadomością dla zespołu" - napisał na Twitterze.

Na odpowiedź Moulina nie trzeba było długo czekać. "Hej Krzysztofie, nie ma żadnego problemu pomiędzy mną a trenerem. Może wiesz lepiej ode mnie, ale to tylko lekka kontuzja. Żaden większy problem" - odpisał Francuz dziennikarzowi.

Reklama


Moulin należy do jednych z najbardziej eksploatowanych graczy Legii. W tym sezonie zagrał już w 18 spotkaniach dla klubu, a lepszym wynikiem może pochwalić się jedynie Krzysztof Mączyński (19 występów). Pod względem liczby rozegranych minut Moulin zajmuje piąte miejsce w drużynie. W ubiegłym sezonie dłużej od Francuza grali jedynie Arkadiusz Malarz i Adam Hlouszek.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje