Reklama

Reklama

Legia Warszawa szykuje wzmocnienia. Dwaj zawodnicy na celowniku

Jak informuje serwis "Meczyki.pl", Legia Warszawa jest bliska porozumienia w kwestii sprowadzenia dwóch piłkarzy. To Jasura Jakszibojew i Artem Szabanow. Szczególnie ciekawy jest drugi z nich, reprezentujący aktualnie barwy Dynama Kijów.

"Wojskowi" zimą póki co nie są zbyt aktywni, ale wiele wskazuje na to, ze może się to zmienić. Głośno jest o potencjalnym powrocie do Polski Kamila Grosickiego, który miałby dołączyć właśnie do stołecznego klubu. Jak się okazuje - na tym wcale nie musi się skończyć.

Jak donosi Tomasz Włodarczyk z serwisu "Meczyki.pl", na celowniku mistrzów Polski znalazło się dwóch kolejnych graczy. To Jasur Jakszibojew - skrzydłowy, Uzbek, aktualnie piłkarz Pachtachora Taszkient oraz Artem Szabanow, obrońca z Dynama Kijów. Szczególnie drugie z nazwisk prezentuje się efektownie - 28-latek rozegrał łącznie już niemal 70 spotkań w barwach ukraińskiej potęgi.

Legia Warszawa w sobotnim meczu ligowym pokonała Raków Częstochowa 2-0. Jest wiceliderem tabeli Ekstraklasy, ustępując jedynie Pogoni Szczecin.

TC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL