Reklama

Reklama

​Legia Warszawa sprzedała wszystkie bilety na mecze Ligi Mistrzów

Skończyły się bilety na spotkania Legii w Lidze Mistrzów. Mecze z Borussią Dortmund, Realem Madryt i Sportingiem Lizbona obejrzy komplet widzów.

- Praktycznie zakończyliśmy sprzedaż wejściówek na te spotkania - mówi Jakub Szumielewicz, wiceprezes zarządu Legii Warszawa na oficjalnej stronie klubu.

Bilety błyskawicznie znalazły nabywców, a pierwszeństwo mieli posiadacze karnetów na sezon 2016/17 oraz osoby regularnie chodzące na Łazienkowską w 2016 r.

- Ponad 99 proc. biletów sprzedaliśmy w ramach pakietów obejmujących wejściówki na wszystkie trzy mecze grupowe - wyjaśnia Szumielewicz. - Faza sprzedaży otwartej w zasadzie się nie odbędzie, do kas oraz Internetu mogą jeszcze w najbliższych godzinach trafiać pojedyncze bilety z nieopłaconych lub zwróconych zamówień.

Reklama

Legia podejmuje Borussię 14 września, Real 18 października, a Sporting 7 grudnia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama